Cylindrické vložky

Naše firma nabízí cylindrické vložky všech typů, velikostí a rozměrů od významných, osvědčených výrobců. 
Jako servisní středisko FAB a EVVA si Vám dovolujeme nabídnout celý sortiment výrobků těchto firem.
 
Ve spolupráci s těmito významnými partnery, pak máme pro Vás jedinečnou nabídku a to poslední novinku mechatronickou vložku FAB 3000 + CLIQ, která nabízí neomezené možnosti použití a maximální bezpečnost. Dále Vám dodáme i nejnovější vložky rakouského výrobce EVVA - Xesar a Airkey, které znamenají převrat v možnostech a použití zámkových systémů a nepřekonatelnou mechanicko magnetickou vložku . Pro všechny námi nabízené mechatronické a cylindrické vložky Vám rádi vytvoříme návrh a realizujeme sjednocení do systému hlavního a generálního klíče

Odborným rádcem při orientaci v sortimentu výrobků značky FAB Vám bude PYRAMIDA BEZPEČNOSTI. Čtyři barevně odlišené stupně bezpečnosti představují výrobky s různou mírou úrovně zabezpečení dle normy ČSN P ENV 1627. Tato norma definuje odolnost výrobků např. proti odvrtání, vyhmatání, vytržení, hrubému násilí atd. Hodnocení a certifikaci výrobků zajišťuje nezávislá akreditovaná zkušební laboratoř a certifikační orgán.
         

Systém certifikace výrobků dle PYRAMIDY BEZPEČNOSTI akceptují všechny pojišťovny, které jsou členy České asociace pojišťoven.