Nabídka‎ > ‎VÝROBA KLÍČŮ‎ > ‎

Systém generálního a hlavního klíče

SGHK - Generální klíčový systém je využíván zejména tam, kde je z organizačních důvodů potřeba zajistit kontrolu a přehled o přístupu a pohybu osob v objektu. Klíčové systémy lze použít i v menších objektech - činžovních domech nebo v rodinných domcích, kde je potřebné zjednodušit počty klíčů. 

Naši zkušení technici vypracují v součinnosti s uživatelem objektu příslušný uzamykací plán dle jeho potřeb a požadavků. Klíčové systémy se dodávají v odpovídající bezpečnostní třídě od nejpřednejších výrobců. Záleží i na rozsahu systému , jeho složitosti a potřebách uživatelů vložek. Nové produkty výrbců vložek FAB, EVVA, GUARD, MUL-T-LOCK, CES, ale i ostatních značek navíc umožňují kombinovat systémy mechnanické, začleněním elektronických nebo mechatronických vložek, které pak zajistí snadnější změny v přístupových právech při ztrátě klíčů. V tomto případě lze tyto klíče zrušit a nahradit novými. Také můžeme regulovat přístupy do objektů v časových pásmech a vstup umožnit jen určeným osobám. 

Systémy generálního klíče bývají také často požadovány hasičským ředitelstvím u veřejných a významných budov, kde usnadňuje případný zásah při havarijních situacích, kdy jeden generální klíč odemkne všechny potřebné zámky v celé objektu.

Systémy generálních a hlavních klíčů (dále SGHK) tvoří speciální kombinace uzávěrů klíčů, vložek a zámků, které snižují celkový potřebný počet klíčů. Díky možnosti použití generálního klíče, pomocí kterého lze velmi rychle odemknout veškeré zámky a provést rychlý zásah, lze zachránit hmotný majetek i životy v nenadálých situacích (požár, havarijní situace, atd.).

U všech vložek a zámků systému je použita řada speciálních profilů, které se mohou mezi sebou kombinovat a jsou zcela odlišné od profilů sériově vyráběných vložek a zámků. Tyto speciální překryté profily, případně přídavné boční uzávěry, jsou konstruovány proti vyhmatání planžetoua a doporučuje se jejich použití s bezpečnostními štíty.

Výroba systémů generálního a hlavního klíče je pouze zakázková. Systém může obsahovat i tisíce kusů zámků , podle zadání kompetencí. Objednávání náhradních vložek, zámků a klíčů je možné pouze na základě řádné objednávky majitele SGHK a na základě bezpečnostních pravidel, které si sám určí. Tím je zaručeno, že náhradní klíče obdrží pouze oprávněný majitel.

REFERENCE: AFI PALÁC PARDUBICE, UNIVERZITA PARDUBICE, VÝCHODOČESKÉ DIVADLO, ŠKOLA SVÍTÁNÍ, FINANČNÍ ÚŘAD PARDUBICE, POJIŠŤOVNA KOOPERATIVA, MACHOŇOVA PASÁŽ PARDUBICE, EuroCentrum HRADEC KRÁLOVÉ, ADMINISTRATIVNÍ CENTRUM VINICE PARDUBICE a další.